Onderdeel van Driving-Fun.com

Kalender

Zandvoort
Meppen
Driften
Assen
Bilster Berg
Spa
Le Mans
Nordschleife
Zolder
DFTours
Red Bull Ring
Time Attack
JTE
Motor

Dutch Superlap @ Meppen - Round 1

In 2020 organiseert Driving-Fun voor de tweede keer het Dutch Superlap kampioenschap, waar alles draait om de snelste ronde. Niet voor niets is onze slogan: 'Just a matter of time'

26-07


Deelname is mogelijk aan een losse ronde of aan het gehele kampioenschap. Wanneer wordt ingeschreven voor het volledige kampioenschap krijg je korting op de prijs van losse rondes en een gratis jaarabonnement op Start 84, hét autosportblad van Nederland.

Ronde drie van het kampioenschap wordt gereden op Racepark Meppen.Een rondje Meppen is 2150 meter lang en in deze tijd zul je nauwelijks tijd hebben om op adem te komen. Het is een constante achtbaan, waarbij je hard moet werken achter het stuur.

Bij Dutch Superlap wordt gereden in vijf verschillende klassen. In al deze klassen zijn er drie podium plaatsen te verdienen bij elke ronde. Tevens wordt aan het einde van het kampioenschap een prijsuitreiking gedaan voor de top drie van elke klasse.

*) Rolkooi niet verplicht.
*) Racelicentie niet verplicht.
*) Deelname is mogelijk met elke auto.
*) Opbouw: vrije training - warm-up - kwalificatie - finale.

Voor meer informatie klik hier!

Ga jij de uitdaging aan? Schrijf je dan nu in!






Reacties (0) van bezoekers


Nog geen reacties

Reageren


Naam:
Email:
Toon e-mailadres
Bericht: